Eventy‎ > ‎

Google I/O 2012 Extended

Termin: środa, 27 czerwca 2012, godz. 18:15

Miejsce: wrocławskie biuro Google, Bema Plaza, Plac Gen. Józefa Bema, piętro V

Temat: Do wyboru!

Wstęp wolny!

UWAGA! Ograniczona liczba miejsc. Rejestracja poniżej.
Wielkimi krokami zbliża się Google I/O 2012. Jest to jedno największe i najważniejsze wydarzenie organizowane raz do roku przez Google z myślą o programistach i fascynatach nowoczesnych technologii. 3-dniowa konferencja odbywa się w San Francisco w Kalifornii. Prezentowane są podczas niej techniczne oraz bardzo szczegółowe prezentacje nastawione na tworzenie aplikacji mobilnych, internetowych i biznesowych przy użyciu technologii tworzonych i wykorzystywanych przez firmę Google takich jak: Android, Chrome, Maps, Google TV, GWT, Google App Engine i inne.

Niesamowitym przeżyciem jest na pewno być na tej imprezie osobiście. Niestety doświadczyć tego mogą tylko nieliczni szczęśliwcy (około 3000 osób z całego świata). Jednak pozostali zainteresowani mogą również uczestniczyć w tym wydarzeniu. Dla takich osób jest Google IO Extended - imprezy towarzyszące, organizowane w biurach Google na całym świecie.

Wrocław GTUG oczywiście nie zamierza zmarnować takiej okazji. Dlatego zapraszamy wszystkich do wspólnego uczestniczenia w pierwszym dniu konferencji. Będzie to świetna okazja, aby wspólnie obejrzeć relację na żywo z San Francisco i podyskutować na przedstawione tam tematy. Google jest zawsze bardzo gościnne i hojne, a już zwłaszcza w czasie konferencji IO. Z pewnością więc nie będziemy głodni podczas spotkania, ani nie rozejdziemy się do domów z pustymi rękami :)