Eventy‎ > ‎

Spotkanie #10: Trends in SEO

Termin: środa, 20 lutego 2013, godz. 19:00

Miejsce: wrocławskie biuro Google, Bema Plaza, Plac Gen. Józefa Bema, piętro V

Temat: Trends in SEO

Wstęp wolny!

UWAGA! Ograniczona liczba miejsc. Rejestracja poniżej.


To już jubileuszowe 10-te nasze spotkanie! Poświęcimy je tematyce blisko związanej z najważniejszą usługą Google - wyszukiwarką. Będziemy mówić o SEO, czyli pozycjonowaniu stron WWW.

Prelekcję poprowadzą specjaliści w tej dziedzinie, którzy na co dzień swoje niemałe doświadczenie wykorzystują pracując w Lemon Sky:

Tomasz Kornicki - Senior SEO Specialist w Lemon Sky. Z branżą SEO związany już ponad 12 lat. Współzałożyciel agencji Weblocus, która w 2011 roku została przejęta przez Lemon Sky, przyjęła kształt osobnego działu w agencji i do tej pory odpowiada za tworzenie zintegrowanych strategii SEM/SEO. Współautor książki branżowej „E-marketing w akcji”. Absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu.

Sławek Ludwiczak - Student IV roku informatyki na Wydziale Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej. Z branżą SEO związany 4 lata. Autor najpopularniejszego kursu programowania online w Polsce - javastart.pl. Specjalista w zakresie monetyzowania ruchu poprzez Adsense i programy partnerskie.


Podczas prezentacji opowiemy o optymalizacji serwisów i przedstawimy kierunek, w którym naszym zdaniem warto podążać, aby żyć w przyjaźni z wyszukiwarką Google i dlaczego warto śledzić to co dzieje się na zachodzie. Pokażemy praktyczny przykład serwisu, który bez odpowiedniej optymalizacji miałby dużo mniejszy potencjał w kontekście ruchu organicznego niż obecnie. Oprócz tego opowiemy m.in. na podstawie praktycznego case study, dlaczego warto dbać o obecność w sieci i SEO podczas uruchamiania dużej kampanii marketingowej.


Z pewnością będzie to kolejne bardzo pouczające spotkanie, na które serdecznie zapraszamy.