Eventy‎ > ‎

Spotkanie #8: BlackBerry 10 – nowe sposoby tworzenia aplikacji

Termin: czwartek, 25 października 2012, godz. 19:00

Miejsce: wrocławskie biuro Google, Bema Plaza, Plac Gen. Józefa Bema, piętro V

Temat: BlackBerry 10 - nowe sposoby tworzenia aplikacji

Wstęp wolny!

UWAGA! Ograniczona liczba miejsc. Rejestracja poniżej.

Po dość długiej wakacyjnej przerwie wznawiamy nasze comiesięczne spotkania, na których wspólnie poznajemy najnowsze technologie i wymieniamy się naszymi doświadczeniami.

Kilka z naszych dotychczasowych spotkań poświęciliśmy Androidowi i dość sporo o zdążyliśmy już o nim powiedzieć. Mieliśmy również możliwość wspólnie stworzyć kilka ciekawych aplikacji na naszym pierwszym hackatonie. Warto zatem poznać też inne platformy mobilne, aby zdobyć szersze spojrzenie na możliwości nowoczesnych smartfonów.

Jedną z platform godnych naszej uwagi jest z pewnością BlackBerry we wchodzącej właśnie na rynek wersji 10. Unikalne możliwości tworzenia aplikacji pod system BlackBerry 10 zaprezentuje nam Łukasz Dzierżak (@ddluk):

„Od kilkunastu lat zajmuję się tworzeniem aplikacji na urządzenia mobilne. Swoją przygodę z programowaniem zacząłem od egzotycznej jak na Polskie warunki platformą webOS. Wiedza i doświadczenie zdobyte w czasie pracy z wspomnianym systemem pozwoliły mi bezproblemowo przenieść się na platformę firmy Research In Motion czyli Webworks na którą do dnie dzisiejszego tworzę aplikację. Od sierpnia tego roku pracuję na stanowisku BlackBerry Developer Evangelist w firmie Research In Motion.”


Po prezentacji Łukasza postaramy się krótko omówić plan aktywności naszej grupy na najbliższe miesiące. Następnie planujemy wyjść na piwo, gdzie będzie można zrealizować bardziej szczegółowy plan :)


REJESTRACJA